facebook

Kurek kulowy DP1k z czujnikiem sygnalizacji krańcowej

Kurek kulowy DP3k z czujnikiem sygnalizacji krańcowejKurek kulowy z czujnikiem sygnalizacji krańcowejKrańcówki 83401 jest standardowym mechanicznym wskaźnikiem położenia, przeznaczonym do pracy w pomieszczeniach zamkniętych bez zapylenia i wilgoci.


Krańcówki PCR 3 to kompaktowe rozwiązanie w obudowie z westamidu w wykonaniu IP65. Wyłącznik posiada duży wskaźnik sygnalizacyjny oraz membranę zapobiegająca kondensacji pary wodnej. Moduł czujnika mechaniczny lub indukcyjny. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu poza strefą EX.


Krańcówka TCR 1 jest rozwiązaniem mechanicznym przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX. moment obrotowy.

Krańcówka TPFF to indukcyjny czujnik położenia przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących oraz miejscową sygnalizację diodami LED. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX.

Istnieje możliwość zabudowy innymi typami wskaźników położenia wg preferencji użytkownika.