facebook

ANDREX-VG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

NIP: 817-217-33-57 REGON: 180930475


ANDREX – DĄBROWSKI Spółka Jawna

NIP: 817-194-57-34 REGON:831364279


DABROWSKI ARMATUREN Waldemar Dąbrowski

NIP: 817-184-64-17 REGON:830480664

Brzyście 35 k/Mielca

39-307 Gawłuszowice


E-mail: andrex@andrex-vg.com

Tel: +48 17 785-28-93,

Tel: +48 17 785-28-94,

Tel: +48 17 773-12-11,

kom.: +48 698 609 809


Fax.: +48 17 785-28-95,

Fax.: +48 17 785-28-96

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Michał Moryto
Dyrektor Handlowy

kom. 667 661-492

mmoryto@andrex-vg.com
Anna Sulik
Kierownik Działu Sprzedaży

wew. 126 kom. 698 609-798

asulik@andrex-vg.com

Koordynowanie biura obsługi klienta
Monitorowanie realizacji zamówień
Karolina Łazorko
Specjalista ds. techniczno - handlowych

wew. 122 kom. 698 609-809

klazorko@andrex-vg.com

Ofertowanie
Doradztwo techniczne
Joanna Wolan
Specjalista ds. obsługi klienta

wew. 125

jwolan@andrex-vg.com

Przyjmowanie zamówień
Potwierdzanie zamówień
Katarzyna Krupa
Specjalista ds. sprzedaży

wew. 127

kkrupa@andrex-vg.com

Ofertowanie
Karolina Witek
Specjalista ds. obsługi klienta

wew. 201

kwitek@andrex-vg.com

Faktury
Wydania Zewnętrzne
Organizacja Spedycji

REGION PÓŁNOC REGION POŁUDNIE

Karol Szpankiewicz
Regionalny kierownik

ds. kluczowych klientów

kom. 667 661 498

kszpankiewicz@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt bezpośredni z klientem
Patryk Puchała
Regionalny kierownik

ds. kluczowych klientów

kom. 698 609-792

ppuchala@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt bezpośredni z klientem

DZIAŁ EKSPORTU

Krystian Kawalec
Specjalista ds. eksportu

wew. 121 kom. +48 667 661-499

kkawalec@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Ofertowanie
Polska i Europa Wschodnia
Adam Przywała
Specjalista ds. eksportu

kom. +48 693 810-036

aprzywala@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Ofertowanie
Europa Zachodnia, Bliski wschód
Grzegorz Widera
Doradca zarządu ds. eksportu

kom. +48 698 609 803

gwidera@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt z klientem
Europa Wschodnia

Dystrybutorzy Andrex w Chinach

ANDREX VALVE GROUP CHINA SALES OFFICE

 

Building 55,No. 1298, Xinnan Road,

Songjiang, Shanghai,

China, 201612



www.andrex-china.com

 

E-mail: china@andrex-vg.com

Tel.  0086-21-31661613

Mobile.  0086-13916686541

Fax  0086-21-51069040

Dystrybutorzy Andrex w Czechach

ARMATURY GrouP a.s.

Nádražní 129

747 22 Dolní Benešov

Czech Republic



Armetal s.r.o.

Staničná 23

Šaľa 927 01,

Slovenská republika

Tel: +420 602 565 827

Tel.: +420 553 680 277

Fax.: +420 553 680 333

E-Mail: roman.rehacek@agroup.cz



Tel: +421 (0) 31 789 9554

E-Mail: armetal@armetal.eu

Web: www.armetal.eu

Dystrybutorzy Andrex na Litwie

1. UAB LUKRIDA

Kovo 11-osios St.126

LT-49380 Kaunas



2. JUOLAINA” J

J. Zemgulio str. 7 – 65a

50188 Kaunas

Tel: +370 37 302 80

Fax.: +370 37 302 809

E-Mail: info@lukrida.lt

Web: http://www.lukrida.lt


Tel: +370 37 33 10 73

E-Mail: juolaina@takas.lt

Dystrybutorzy Andrex w Rosji

Wyłączny Dystrybutor Andrex na Słowacji

Armetal s.r.o.

Staničná 23

Šaľa 927 01,

Slovenská republika

Tel: +421 (0) 31 789 9554


Web: www.armetal.eu

E-Mail: armetal@armetal.eu

Dystrybutorzy Andrex na Ukrainie

Нет дистрибьюторов на территории украины.


Если вы заинтересованы в сотрудничестве с нашей компанией пожалуйста


Пишите или звоните:


export@andrex-vg.com


Тел.: +48 698 609 803

Dystrybutorzy Andrex na Białorusi

Трукшин Михаил Сергеевич

Менеджер


Почтовый (юридический) адрес:

Республика Беларусь,

224030, г. Брест,

ул. Дзержинского, 14, 2-ой этаж, каб. № 15-17.

 

Контактные данные РБ:

Тел./факс: +375 (162) 501 501

Velcom: +375 (29) 122 40 44

МТС: +375 (29) 722 40 44

E-mail: belarus@andrex-vg.com

Skype: trukshin_ms