facebook

ZARZĄD

Andrzej Dąbrowski
Prezes grupy
adabrowski@andrex-vg.com
Jacek Dąbrowski
Członek zarządu jdabrowski@andrex-vg.com
Waldemar Dąbrowski
Członek zarządu wdabrowski@andrex-vg.com
Aneta Dąbrowska
Członek zarządu adabrowska@andrex-vg.com
Anna Dąbrowska-Popera
Członek zarządu
apopera@andrex-vg.com

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Michał Moryto
Dyrektor Handlowy

kom. 667 661-492

mmoryto@andrex-vg.com
Anna Sulik
Kierownik Działu Sprzedaży

wew. 126 kom. 698 609-798

asulik@andrex-vg.com

Koordynowanie biura obsługi klienta
Monitorowanie realizacji zamówień
Karolina Łazorko
Specjalista ds. techniczno - handlowych

wew. 122 kom. 698 609-809

klazorko@andrex-vg.com

Ofertowanie
Doradztwo techniczne
Joanna Wolan
Specjalista ds. obsługi klienta

wew. 125

jwolan@andrex-vg.com

Przyjmowanie zamówień
Potwierdzanie zamówień
Karolina Kilian
Specjalista ds. techniczno - handlowych

wew. 123 kom.+ 48 693-840-018

kkilian@andrex-vg.com

Ofertowanie
Doradztwo techniczne
Aleksandra Mądra
Specjalista ds. obsługi klienta

wew. 124

aleksandramadra@andrex-vg.com

Wydania Zewnętrzne
Organizacja Spedycji

REGION PÓŁNOC REGION POŁUDNIE

Karol Szpankiewicz
Regionalny kierownik

ds. kluczowych klientów

kom. 667 661 498

kszpankiewicz@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt bezpośredni z klientem
Patryk Puchała
Regionalny kierownik

ds. kluczowych klientów

kom. 698 609-792

ppuchala@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt bezpośredni z klientem

DZIAŁ EKSPORTU

Krystian Kawalec
Specjalista ds. eksportu

wew. 121 kom. +48 667 661-499

kkawalec@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Ofertowanie
Polska i Europa Wschodnia
Adam Przywała
Specjalista ds. eksportu

kom. +48 693 810-036

aprzywala@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Ofertowanie
Europa Zachodnia, Bliski wschód
Grzegorz Widera
Specjalista ds. eksportu

kom. +48 698 609 803

gwidera@andrex-vg.com

Doradztwo techniczne
Kontakt z klientem
Europa Wschodnia

DZIAŁ ZAKUPÓW

Dominika Skrzyniarz
Specjalista ds. zaopatrzenia
zaopatrzenie@andrex-vg.com